خدمات جیوِب

جیوِب همه‌ی امکاناتی که برای رقابت در فضای مجای نیاز دارید رو فراهم می‌کنه!

خدمات جیوِب۱۳۹۸-۵-۱۰ ۲۲:۳۵:۴۲ +۰۴:۳۰

طراحی سایت

مهم نیست که یه وبسایت ساده و کوچیک برای رزومه‌ی شخصی میخواید یا به یه سایت حرفه‌ای برای یه سازمان بزرگ نیاز دارید. در هر صورت ما دغدغه‌های شما رو می‌فهمیم و سعی می‌کنیم در کمترین زمان با کمترین هزینه، طراحی سایت مورد نظر شما رو انجام بدیم.

طراحی سایت اینترنتی از نظر ما چیزی فراتر از کار کردن با قالب‌های آماده‌ی موجود در وب هست. جیوِب با تخصص و تجربه‌ای که در بیش از ده سال جمع آوری کرده، دقیقاً مطابق با خواسته‌ی شما، سایت دلخواهتون رو طراحی می‌کنه. هیچ پلن ثابتی وجود نداره. بستگی داره شما قصد داشته باشید روی گرافیک سرمایه‌گذاری بیشتری کنید یا روی سئو. شاید هم همه‌ی جوانب برای شما مهم هست. ما برای تک تک ایده‌های شما برنامه داریم.

طراحی سایت

بهبود سئو

سئو یا همون «بهینه‌سازی برای موتورهای جستجوگر» مجموعه‌ای از روش‌ها هست که می‌تونه سایت شما رو از نظر گوگل بهتر و مهم‌تر جلوه بده. نتیجه‌ی این مسئله چیزی نیست جز رشد کسب و کار و وبسایت شما.

یکی از بهترین سرمایه‌گذاری‌ها در فضای کسب و کار، سرمایه‌گذاری روی سئو هست. با داشتن یک سایت مبتنی بر سئو، رتبه‌ی شما در جستجوی گوگل بهبود پیدا می‌کنه. اگر در حالت عادی در صفحه‌ی دوم یا دهم گوگل هستید، می‌تونید با سرمایه‌گذاری روی کلیدواژه‌های هدف و اصلاح ساختار کدنویسی سایت و محتوایی که تولید می‌کنید، رتبه‌ی خودتون رو ارتقاء بدید. بهبود سئو موجب افزایش شدید مخابان ورودی به سایت شما خواهد شد و افزایش مخاطبان، تأثیر مثبتی در کسب و کار شما خواهد داشت.

بهبود سئو

مدیریت شبکه‌های اجتماعی

در شبکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام و … حساب دارید؟ این یک ضرورت برای کسب و کارهای امروزی محسوب میشه. اما مدیریت حساب در این شبکه‌ها، تولید محتوای مناسب و جذب مخاطبان واقعی، نیازمند یک سری مهارت و تخصص هست.

جیوِب با کمک تجربیات و راهکارهای اختصاصی، حضور شما در شبکه‌های اجتماعی رو پررنگ‌تر و مفیدتر از قبل می‌کنه. همون طور که می‌دونید جمع کردن فالوئرهای فیک یا ایجاد پست‌های زیاد با مخاطب کم، کمکی به کسب و کار نمیکنه. تیم جیوِب روش‌هایی رو به کار می‌گیره تا حضور شما حرفه‌ای و مفید باشه. گرافیک استاندارد و قوی، متن‌های جدید و ناب و تکنیک‌های جلب مخاطب چیزی هست که شایسته‌ی برند شما باشه.

مدیریت شبکه‌های اجتماعی

تولید محتوا

تولید محتوا مهم ترین و پر اثرترین بخش از سئو محسوب میشه. اگر قصد دارید در نتایج گوگل از نخستین رتبه‌ها باشید، محتوای کپی یا غیر حرفه‌ای کمکی به حضور شما نمیکنه. این جا هست که تیم تخصصی جیوِب برای تولید محتوای مبتنی بر سئو به کمک شما میاد!

این که هر روز یک مطلب جدید پیدا کنید، بنویسید، ویرایش کنید، از نظر سئو بهبود بدید و پس از درج در سایت در شبکه‌های منتشر کنید، کاری هست که وقت زیادی رو از شما و کارمندانتون میگیره. ما کاملاً درک می‌کنیم که شما نیاز به تمرکز روی مهارت و کسب و  کار خودتون رو دارید. برای همین راهکاری رو به وجود آوردیم تا با صرف حداقل هزینه، همیشه وبسایت و حساب‌های شما در شبکه‌های اجتماعی مطالب نو و مفید داشته باشه. این مسئله باعث جلب مخاطب‌های بیشتر و بهبود روز به روز رتبه‌ی شما در گوگل خواهد شد!

تولید محتوا

سفارش پروژه به جیوِب

جیوِب برای رشد و بهبود برند شما برنامه‌های تخصصی و توپی رو در نظر داره. کافیه با ما همراه باشید و درخواستتون رو مطرح کنید.

همین الان سفارش بده!